Co je RSTM?

RSTM (Region Senior Tour Morava) je mnohaletá tradiční seniorská golfová soutěž pro hráče od 50 let.
Její podoba se postupně měnila a rozšiřovala od svého vzniku v roce 2007.

V současnosti představuje systém 24 turnajů, které se hrají na dobrých a ještě lepších hřištích Moravy, Slovenska a Rakouska.
Připravuje ji pro vás ve svém volném čase soutěžní výbor a ředitelé jednotlivých turnajů, kteří ji termínově i jinak koordinují ve spolupráci zejména se Slezskou seniorskou tour.
V posledních letech ji každoročně hraje několik set hráčů především z Moravy což představuje roční dávku skoro dva tisíce golfových kol. Průměrná účast na osmnáctijamkových hřištích je téměř 90 hráčů na turnaj.
Hracími dny jsou převážně pondělky , které nám při tomto množství hráčů umožňují získat po dohodě s kluby co nejlepší cenu fee.
Při různé výkonnosti a různých představách (a možnostech) seniorů o jejich golfovém hraní, představuje RSTM kompromis umožňující velkému množství jedinců zahrát si za bezkonkurenčních cenových podmínek, setkávat se s přáteli a zasoutěžit si v mnoha kategoriích – brutto na rány bez rozdílu HCP pro nejsoutěživější hráče a stableford netto s plným vyrovnáním.
Po snížení věkové hranice u seniorů na 50 let, kdy došlo k výraznému nárůstu členské základny a přílivu řady dobrých hráčů s nízkými hendikepy, jsme přistoupili k organizaci soutěží ve 3 věkových kategoriích – senioři a seniorky od 50 let, mastersenioři a masterseniorky od 65 let. A protože přibývá i těch nejstarších hrajeme u nás i v kategorii supermastersenior (muži od 75 a ženy od 70 let).
Ve spolupráci se Slezskou tour si vycházíme termínově vstříc, nepřekrýváme se  a umožňujeme tak našim hráčům zúčastnit se i  turnajů této soutěže na hřištích severní Moravy.

Nový web RSTM – www.rstm.cz – se stal prezentační, organizační a komunikační platformou pro seniorské golfisty v regionu.
Přinášíme informace nejen o turnajích RSTM, ale i řadě dalších soutěží a golfových akcí, které by mohly zajímat naše hráče.
Rychlou a snadnou orientaci v nepřeberném množství turnajů vám umožňuje na webu (homepage www.rstm.cz – rubrika

Výsledky a kalendář akcí)  náš Kalendář akcí , kde si můžete pohodlně hledat a vybírat svůj golf podle druhu akce a podle termínů.

Registrovaní a přihlášení hráči RSTM, kteří si mohou sami aktualizovat svá data na našem webu a ti se zadanou mailovou adresou, od nás dostávají pravidelné informace o veškerém golfovém dění během roku. Ostatní nepřihlášení senioři se mohou také přihlásit prostřednictvím mailu servis@rstm.cz (ve kterém uvedou jméno, reg.číslo CGF a mail) a budou zavedeni do naší databáze.

Web postupně stále rozvíjíme a přinášíme našim hráčům užitečné informace, možnost bezplatné golfové inzerce, články s golfovou tématikou, cestovatelské tipy, nabídku nejrůznějších akcí apod. 

Z vybraného startovného se platí kromě obědů (většina turnajů), poplatky klubům za zpracování a servis ČGF, poskytnuté další služby jako např. startéra, vysoké poplatky za zpracování ČGF na zahraničních turnajích, externí servis zabezpečovaný pracovníky mimo RSTM a spojený zejména se zpracováním výsledků a administrací webu včetně jeho rozvoje. Zbytek financí slouží pro zakoupení cen pro vítěze a vylosované účastníky závěrečného finálového turnaje.

Dlouhou tradici naší soutěže nejlépe uvidíte v historickém výsledkovém archívu  na našem webu ZDE . Jsou zde vítězové dle kategorií i všichni hráči od roku 2010, výsledky prvních tří roků soutěže nebyly archivovány.

Co je RSTM?  |  Jak se přihlásit a dostávat informace?  |  Jak vložit inzerát?  |  Co hrajeme příští týden?  |  Jak si stáhnout fotku?  |  Kalendář turnajů RSTM  |  Výsledky a kalendář akcí

E-mail info@rstm.cz

© 2024 Region Senior Tour Morava | WebStep s.r.o.
úprava hráče