Kalendář akcí 2020

Tento kalendář všech akcí (RSTM a Slezsko, ČGF, ČSGA apod.)  slouží pro lepší orientaci a plánování vašich golfových cest. I letos zde máte více než 100 akcí  – RSTM, Slezská Tour, ČSGA a pod. Pomocí filtru si můžete vybírat akce , které vás zajímají včetně termínů. Akce budeme postupně rozšiřovat o další zajímavé nabídky.

Vašemu rychlému rozhodování může přispět i nový odkaz Co hrajeme příští týden?


 

Kalendář RSTM a Slezsko 2020              Kalendář ČSGA 2020

 

Datum Hřiště Název Organizátor Ředitel
6.4.2020 (pondělí) Zbraslav 1.texas dvojic M/Ž ČSGA ČSGA
13.4.2020 (pondělí) Benátky 1.NST ČSGA ČSGA
14.4.2020 (úterý) Lipiny RST Slezsko RST Slezsko Seiler
16.4.2020 (čtvrtek) Poysdorf RSTM RSTM Doušek
20.4.2020 (pondělí) Austerlitz RSTM RSTM Svoboda Jan
20.4.2020 (pondělí) Beřovice 2.NST ČSGA ČSGA
27.4.2020 (pondělí) Beroun nominační - všechny kategorie ČSGA ČSGA
27.4.2020 (pondělí) Šilheřovice RST Slezsko RST Slezsko Seiler
28.4.2020 (úterý) Beroun nominační - všechny kategorie ČSGA ČSGA
28.4.2020 (úterý) Ropice RST Slezsko RST Slezsko Gaik
29.4.2020 (středa) Ostravice RST Slezsko RST Slezsko Gaik
1.5.2020 (pátek) Čeladná RST Slezsko RST Slezsko Gaik
4.5.2020 (pondělí) Mladá Boleslav 3.NST ČSGA ČSGA
4.5.2020 (pondělí) Olomouc RSTM RSTM Kubák
11.5.2020 (pondělí) Šilheřovice nominační - všechny kategorie ČSGA ČSGA
12.5.2020 (úterý) Šilheřovice nominační - všechny kategorie ČSGA ČSGA
13.5.2020 (středa) Olomouc 4.NST ČSGA ČSGA
18.5.2020 (pondělí) Hrubá Borša RSTM RSTM Doušek
18.5.2020 (pondělí) Slapy 5.NST ČSGA ČSGA
19.5.2020 (úterý) Báč RSTM RSTM Doušek
20.5.2020 (středa) Motol NST-jamkovka, kvalifikace ČSGA ČSGA
25.5.2020 (pondělí) Hrubá Borša 6.NST ČSGA ČSGA
25.5.2020 (pondělí) Kaskáda RSTM RSTM Bučík
26.5.2020 (úterý) Sedin 7.NST ČSGA ČSGA
1.6.2020 (pondělí) Mstětice kvalif.družstev M ČR jamky ČSGA ČSGA
1.6.2020 (pondělí) Švýcarsko Basilej ESGA Team 70+, 75+ ČSGA ČSGA
2.6.2020 (úterý) Kořenec RSTM RSTM Doušek
2.6.2020 (úterý) Mstětice nominační-senioři,seniorky ČSGA ČSGA
2.6.2020 (úterý) Švýcarsko Basilej ESGA Team 70+, 75+ ČSGA ČSGA
3.6.2020 (středa) Mstětice nominační-senioři,seniorky ČSGA ČSGA
3.6.2020 (středa) Švýcarsko Basilej ESGA Team 70+, 75+ ČSGA ČSGA
4.6.2020 (čtvrtek) Švýcarsko Basilej ESGA Team 70+, 75+ ČSGA ČSGA
5.6.2020 (pátek) Švýcarsko Basilej ESGA Team 70+, 75+ ČSGA ČSGA
6.6.2020 (sobota) Švýcarsko Basilej ESGA Team 70+, 75+ ČSGA ČSGA
8.6.2020 (pondělí) Haugschlag RSTM RSTM Doušek
8.6.2020 (pondělí) Poděbrady 8.NST ČSGA ČSGA
8.6.2020 (pondělí) Rožnov RST Slezsko RST Slezsko Seiler
8.6.2020 (pondělí) Slovensko Tále Monarchy Trophy ČSGA ČSGA
9.6.2020 (úterý) Mnich RSTM RSTM Doušek
9.6.2020 (úterý) Slovensko Tále Monarchy Trophy ČSGA ČSGA
10.6.2020 (středa) Motol NST - jamkovka 1. a 2. kolo ČSGA ČSGA
10.6.2020 (středa) Slovensko Tále Monarchy Trophy ČSGA ČSGA
11.6.2020 (čtvrtek) Slovensko Tále Monarchy Trophy ČSGA ČSGA
15.6.2020 (pondělí) Austerlitz RSTM RSTM Svoboda Jan
15.6.2020 (pondělí) Kaskáda 9.NST ČSGA ČSGA
22.6.2020 (pondělí) Austerlitz MČR družstev na jamky ČSGA ČSGA
23.6.2020 (úterý) Austerlitz MČR družstev na jamky ČSGA ČSGA
24.6.2020 (středa) Austerlitz MČR družstev na jamky ČSGA ČSGA
29.6.2020 (pondělí) Černý Most 10. NST ČSGA ČSGA
29.6.2020 (pondělí) Telč RSTM RSTM Kubák
1.7.2020 (středa) Motol NST jamkovka - 3. a 4. kolo ČSGA ČSGA
6.7.2020 (pondělí) Konopiště MČR na rány jednotlivců ČSGA ČSGA
7.7.2020 (úterý) Konopiště MČR na rány jednotlivců ČSGA ČSGA
8.7.2020 (středa) Olomouc RSTM RSTM Kubák
13.7.2020 (pondělí) Diamond RSTM RSTM Doušek
13.7.2020 (pondělí) Konopiště Marisa Sgaravatti Trophy ČSGA ČSGA
13.7.2020 (pondělí) Ropice RST Slezsko RST Slezsko Seiler
13.7.2020 (pondělí) Ypsilonka 11.NST ČSGA ČSGA
14.7.2020 (úterý) Konopiště Marisa Sgaravatti Trophy ČSGA ČSGA
14.7.2020 (úterý) Schönborn RSTM RSTM Doušek
15.7.2020 (středa) Konopiště Marisa Sgaravatti Trophy ČSGA ČSGA
16.7.2020 (čtvrtek) Konopiště Marisa Sgaravatti Trophy ČSGA ČSGA
17.7.2020 (pátek) Konopiště Marisa Sgaravatti Trophy ČSGA ČSGA
20.7.2020 (pondělí) Pyšely 12.NST ČSGA ČSGA
27.7.2020 (pondělí) Čeladná Mistrovství Moravy RST Slezsko Seiler,Bučík
27.7.2020 (pondělí) Karlovy Vary 13.NST ČSGA ČSGA
28.7.2020 (úterý) Čeladná Mistrovství Moravy RST Slezsko Seiler,Bučík
3.8.2020 (pondělí) Francie Paříž ESGA Teal 55+ ČSGA ČSGA
3.8.2020 (pondělí) Molitorov 14.NST ČSGA ČSGA
4.8.2020 (úterý) Francie Paříž ESGA Teal 55+ ČSGA ČSGA
5.8.2020 (středa) Francie Paříž ESGA Teal 55+ ČSGA ČSGA
6.8.2020 (čtvrtek) Francie Paříž ESGA Teal 55+ ČSGA ČSGA
7.8.2020 (pátek) Francie Paříž ESGA Teal 55+ ČSGA ČSGA
8.8.2020 (sobota) Francie Paříž ESGA Teal 55+ ČSGA ČSGA
10.8.2020 (pondělí) Adamstal RSTM RSTM Doušek
10.8.2020 (pondělí) Kravaře RST Slezsko RST Slezsko Seiler
11.8.2020 (úterý) Enzesfeld RSTM RSTM Doušek
11.8.2020 (úterý) Karlovy Vary MMČR ČGF jednotlivců na rány ČSGA ČSGA
12.8.2020 (středa) Karlovy Vary MMČR ČGF jednotlivců na rány ČSGA ČSGA
13.8.2020 (čtvrtek) Karlovy Vary MMČR ČGF jednotlivců na rány ČSGA ČSGA
17.8.2020 (pondělí) Albatros 15.NST ČSGA ČSGA
17.8.2020 (pondělí) Čeladná RSTM RSTM Bučík
18.8.2020 (úterý) Šilheřovice RSTM RSTM Bučík
24.8.2020 (pondělí) Dýšina MČR družstev na rány ČSGA ČSGA
25.8.2020 (úterý) Dýšina MČR družstev na rány ČSGA ČSGA
30.8.2020 (neděle) Český Krumlov ČR - Rakousko ČSGA ČSGA
31.8.2020 (pondělí) Český Krumlov ČR - Rakousko ČSGA ČSGA
31.8.2020 (pondělí) Kácov 16.NST ČSGA ČSGA
31.8.2020 (pondělí) Skalica RSTM RSTM Bučík
1.9.2020 (úterý) Český Krumlov ČR - Rakousko ČSGA ČSGA
6.9.2020 (neděle) Hamburg Německo - ČR ČSGA ČSGA
7.9.2020 (pondělí) Hamburg Německo - ČR ČSGA ČSGA
7.9.2020 (pondělí) Karlštejn 17.NST ČSGA ČSGA
7.9.2020 (pondělí) Šilheřovice RST Slezsko RST Slezsko Seiler
8.9.2020 (úterý) Hamburg Německo - ČR ČSGA ČSGA
8.9.2020 (úterý) Kořenec RSTM RSTM Doušek
14.9.2020 (pondělí) Bohdaneč 18.NST ČSGA ČSGA
14.9.2020 (pondělí) Weitra RSTM RSTM Doušek
15.9.2020 (úterý) Ottenstein RSTM RSTM Doušek
21.9.2020 (pondělí) Cihelny 19.NST ČSGA ČSGA
21.9.2020 (pondělí) Senica RSTM RSTM Doušek
28.9.2020 (pondělí) Beroun Grand finále NST ČSGA ČSGA
28.9.2020 (pondělí) Kaskáda RSTM RSTM Bučík
5.10.2020 (pondělí) Beroun 2.texas dvojic M/Ž ČSGA ČSGA
12.10.2020 (pondělí) Český Krumlov Pohár regionů ČSGA ČSGA
13.10.2020 (úterý) Český Krumlov Pohár regionů ČSGA ČSGA
Co je RSTM?  |  Jak se přihlásit a dostávat informace?  |  Jak vložit inzerát?  |  Co hrajeme příští týden?  |  Jak si stáhnout fotku?  |  Kalendář turnajů RSTM  |  Výsledky a kalendář akcí

E-mail info@rstm.cz

© 2020 Region Senior Tour Morava | WebStep s.r.o.
úprava hráče