Jak vložit inzerát?

 

Podmínkou je, že jste senior (50 let a více) a jste registrován na serveru ČGF.

Nejprve se musíte na www.rstm.cz přihlásit do systému a to přes panáčka na obrazovce vpravo nahoře a režim Přihlášení/editace hráče (více na Jak se přihlásit a dostávat informace?). Podmínkou je vaše předchozí registrace v systému a to buď absolvováním minimálně jednoho turnaje RSTM nebo přes servis@rstm.cz.

Po úspěšném přihlášení se dostanete na obrazovku Editace profilu hráče , kde můžete mimo jiné provádět i změny svých osobních údajů.

Přes stisk modrého tlačítka Správa inzerce (vpravo nahoře) se dostanete na obrazovku, kde se vám zobrazují všechny vámi zadané inzeráty – můžete je měnit, mazat apod. Pokud budete mít inzerátů časem více , můžete pro lepší práci s nimi využít možnost výběru přes Filtr.

Nahoře vlevo máte tlačítko Vložit nový inzerát , po jeho stisku se objeví obrazovka nového inzerátu, kde můžete vyplnit příslušné údaje, některé z nich jsou povinné.

 

Sekce

Na základě předvolby vpravo zvolíte Prodám, Koupím apod. dle typu inzerátu.

Název

Stručný a výstižný hlavní název inzerátu.

Text inzerátu

Doplňující text.

Fotografie

Doporučuje se použít /vložit ze svého PC pro lepší ilustraci zejména prodávaných věcí.

Vaše zobrazené jméno u inzerátu

Implicitně se zobrazí vaše jméno a příjmení z databáze , můžete změnit a inzerovat anonymněji např. pod přezdívkou nebo jenom pod křestním jménem.

Vaše zobrazené telefonní číslo u inzerátu

Povinný údaj. Kontaktní telefon pro inzerát.

Vaše zobrazená emailová adresa u inzerátu

Implicitně se zobrazí váš email z databáze, můžete nechat, změnit nebo úplně vymazat.

Město/Obec

Doporučuje se uvést např. jako možné místo předání .

Cena

Textové pole, může se uvést buď cena jako číslo nebo i jinak např. max. 3000.-Kč nebo 200.-Kč/ks apod.

Souhlasím s podmínkami inzerce

Musí být povinně zaškrtnuto, jinak se inzerát neuloží.

Uložit inzerát/Zavřít bez ukončení

Závěrečná operace s návratem zpět.

Po správném vložení inzerátu se odešle upozornění administrátorovi webu , který provede kontrolu zda je inzerát  v souladu s podmínkami inzerce a následně nejpozději do 24 hodin provede zobrazení inzerátu na veřejné části webu v rubrice Inzerce.

Registrovaný hráč RSTM jako zadavatel své inzerce v ní může následně provádět editaci včetně případného zrušení/výmazu již neaktuálních inzerátů.

Co je RSTM?  |  Jak se přihlásit a dostávat informace?  |  Jak vložit inzerát?  |  Co hrajeme příští týden?  |  Jak si stáhnout fotku?  |  Kalendář turnajů RSTM  |  Výsledky a kalendář akcí

E-mail info@rstm.cz

© 2024 Region Senior Tour Morava | WebStep s.r.o.
úprava hráče