Jistě znáte oblíbené vouchery Jedno fee dva hráči, které produkuje časopis GOLF. Ty neplatí jen u nás – můžete je využít na partnerských hřištích v Rakousku a na Slovensku. Protože letos (2019) nastaly v platnosti voucherů určité změny, přinášíme zde přehled hřišť a dnů v týdnu, kdy můžete voucherů využít na devíti rakouských hřištích.

Murtalské údolí – 7 dnů v týdnu

V dlouhém krásném údolí řeky Mur leží čtyři hřiště: GC Murau – Kreischberg, GC Mariahof a GC Murtal jsou ve Štýrsku, řeka Mur pramení v Salzbursku a tam, v místech, kde Mur je jen větší potok, je hřiště GC Lungau. Všechna hřiště umožňují už třetí rok hru s vouchery 1 = 2 po všechny dny v týdnu!

Poysdorf – sedm dnů v týdnu

GC Poysdorf je tradičním partnerem projektu Jedno fee, dva hráči už po mnoho let. Vouchery tam platí také sedm dnů v týdnu, v sobotu a v neděli od 13 hodin. Hotel vedle klubovny koupilo vedle ležící vinařství Neustifter, nově se jmenuje Hotel Neustifter. I klub má nové jméno – místo GC Veltlinerland Poysdorf jen GC Poysdorf.

Weitra – 5 dní v týdnu

GC Weitra je nový, velmi zajímavý partner projektu. Hřiště leží u malého starobylého městečka Weitra (první rakouské město s právem vařit pivo, krásný renesanční zámek) jižně od Gmündu, asi 35 km od známějšího Haugschlagu. Zajímavě vedené hřiště, většinou rovinaté, ale se třemi výraznějšími kopci, je poskládáno do převážně lesního terénu. Nezáludné, přátelské. Změna majitele přiněsla výrazná pozitiva: investice do techniky, nový malý hotel, nová restaurace s výtečnou kuchyní a dobrými cenami. Platnost voucherů po – pá.

Ottenstein – 5 dní v týdnu

Ottenstein je také tradiční partner projektu. Barvité, určitě ne rovinaté hřiště se na každé devítce spouští do lesnatého údolí, jímž protéká potok, a vystupuje zpět ke klubovně, v níž sídlí restaurant Hetteger, několikrát (a oprávněně) vyhlášený nejlepší golfovou restaurací Rakouska. Platnost voucherů po – pá.

Ennstal – 4 dny v týdnu

GLC Ennstal leží na dolním konci údolí řeky Enns, nad ním proti toku jsou další tři hřiště: Pichlarn s tisíciletým zámkem, Schladming nově patřící Franzi Wittmannovi a Radstadt s unikátní golfovou lanovkou. GLC Ennstal je nejrovnější hřiště Alp, spousta přírody – leží v rezervaci Natura 2000 jako jediné evropské hřiště. Velmi oblíbené, snadno prostupné díky nulovému převýšení. Platnost voucherů po – čt.

Haugschlag – nově 25%, 7 dní v týdnu

Golfclub Haugschlag má od letoška jinou slevovou politiku. Jeho majitel oprávněně říká, že moc slev je cestou do pekel, a tak klub vystoupil ze všech „padesátiprocentních“ projektů. Pro české hráče jsou tištěny zvláštní vouchery (viz foto). Ty zaručují slevu ve výši 25% na green fee po všechny dny v týdnu, může je využít jak jeden, tak maximálně dva hráči, jsou tedy univerzálnější.

Ivo Doušek

 

Co je RSTM?  |  Jak se přihlásit a dostávat informace?  |  Jak vložit inzerát?  |  Co hrajeme příští týden?  |  Jak si stáhnout fotku?  |  Kalendář turnajů RSTM  |  Výsledky a kalendář akcí

E-mail info@rstm.cz

© 2024 Region Senior Tour Morava | WebStep s.r.o.
úprava hráče