Vítězem jubilejního Quatro cupu hráči Brna

GC Brno vítězem jubilejního desátého ročníku Quatro cupu 2016

V úterý 13.září 2016 se na brněnské Kaskádě hrálo závěrečné kolo tradičního QUATRO CUPu, které rozhodlo o konečném pořadí letošního ročníku. Za zmínku stojí, že se jednalo o jubilejní desátý ročník této soutěže, kde se bojuje o tradiční putovní pohár.

Pětičlenná družstva GC Brno, PGCOV Ostrava, GC Olomouc a GC Austerlitz změřila síly v jamkovce jednotlivců.

Opět se potvrdila krása a záludnost jamkovky. Její základní pravidlo zní – bojuj až do konce a dokud hra neskončí je možné všechno.

Je již nepsanou skutečností, že vítěze určí až poslední kolo. A neustále se opakující historie tohoto turnaje říká, že o vítězi a pořadí rozhoduje až vůbec poslední zápas ze všech. Nejinak tomu bylo i letos v Brně.

Po minulých 2 letech , kdy teprve poslední klání rozhodly o vítězství Ostravy před Brnem (před 2 lety se dokonce musely počítat vítězné jamky protože 3 družstva – Brno,Ostrava a Slavkov měla stejné skóre i počet bodů!) , se konečně štěstí usmálo i na domácí. I když Brno prohrávalo , dokázalo vybojovat nakonec remízu , která rozhodla o jeho vítězství v celé soutěži. Co rozhodlo ? Lípa , i když prohrával se Seilerem 3 jamky před koncem o 3 , nakonec remizoval a získal půl bodu , který jak se ukázalo měl cenu zlata. A Jedlička s Míčou otočili nepříznivý vývoj zápasu a dovedli utkání s Ostravou ke spravedlivé remíze. Ta v součtu všech utkání nakonec stačila k celkovému vítězství.

Ve druhém utkání kole Slavkov porazil výrazně Olomouc 4,5:0,5 a vybojoval třetí místo.

Nakonec tedy rozhodlo překvapivé klopýtnutí Ostravy v minulém kole, kdy podlehla Olomouci.

Na závěr slunečného dne při společném obědě , v přátelské a uvolněné atmosféře při sklence dobrého vína, proběhlo vyhlášení vítězů a předání cen všem zúčastněným družstvům.

Detailní výsledky naleznete v příloze.

Ředitel soutěže Milan Bučík

Co je RSTM?  |  Jak se přihlásit a dostávat informace?  |  Jak vložit inzerát?  |  Co hrajeme příští týden?  |  Jak si stáhnout fotku?  |  Kalendář turnajů RSTM  |  Výsledky a kalendář akcí

E-mail info@rstm.cz

© 2022 Region Senior Tour Morava | WebStep s.r.o.
úprava hráče