Slovo ke Kořenci

 

Vážení, kdo tam byl, ví, pro ty, kdo nebyli – Penati to nebylo, ale pěknej den, Kořenec se velice snaží, hlavně greeny s okolím byly lepší než kdy jindy. Výkony od skvělých po průměrné, jak komu to sedlo.

Účast: přijelo 85 hráčů, téměř všichni, kdo byli ve startovce. Jeden přijel, i když ve startovce nebyl, jinej zase se odhlásil, ale ve startovce zůstal, tak přijel a hrál taky. Oba případy mají jedno společné: přihláška jednoho i odhláška druhého proběhla v neděli v poledne. Prosím nehrejte na to, že je v podmínkách napsána možnost přihlásit se do 12 hodin předchozího dne. Vaše rozhodnutí nechť proběhnou o pár hodin dřív, díky. Po mně chtěl Kořenec startovku do oběda (pak ji sice nějaká děvče v recepci zapomnělo vyvěsit a honilo se to v sedm večer), sestavení startovky nějakou dobu trvá, připravujeme to běžně v sobotu večer, v neděli dopo zkontrolujeme  případné změny (už nebývají)  a před polednem odchází na klub, případně Vlastíkovi Šteflovi, pokud jde o cizinu, ti ji  pověsí na ČGF. Jistě byste taky neradi trávili půl neděle číháním na opozdilce – díky za pochopení. Eventuelně bude potřeba upravit deadline.

Ale k turnaji: na rány se zaskvělo duo hráčů, Čížek a Trávníček vylepšili své (už i předtím skvělé) hendikepy, hráli 78 a 79 ran. Paráda. Na stejbly většinou vyhrávají borci s vyššími HCP, tentokrát se mezi ně zamíchal Ivo Novák, s HCP výrazně nižším – dobrý výkon – čím nižší hendikep, tím hůř se hraje nějaký enormní stejblový výsledek.

Mezi ženami na rány byla nejlepší dvojice Hůrková a Žůrková (fakt se to tak sešlo…), obě pěkných 86 ran. Jana Hůrková vyhrála i na stejbly.

Vložené soutěže: nejdelší ránu na dvojce dali Aleš Čížek a Bobina Žůrková, nejpřesněji mířili na patnáctce Katka Chudá (10,15 m) a Jiří Kafoněk (2,52 m).

Ivo Doušek, 21/9/2020

Co je RSTM?  |  Jak se přihlásit a dostávat informace?  |  Jak vložit inzerát?  |  Co hrajeme příští týden?  |  Jak si stáhnout fotku?  |  Kalendář turnajů RSTM  |  Výsledky a kalendář akcí

E-mail info@rstm.cz

© 2022 Region Senior Tour Morava | WebStep s.r.o.
úprava hráče