RSTM začíná 2.června v Kořenci, jak budeme letos (asi) hrát?

Konečně ! Začínáme hrát !

Epidemie zdá se pomalu končí a restrikce se začínají uvolňovat. Vyhráno asi ještě není, ale hlavně že už můžeme začít hrát.

Rakousko a Slovensko se plánuje otevřít asi v polovině června, takže zdejší turnaje, kterých jsme letos připravili hodně, bohužel ještě nejsme schopni smysluplně plánovat. Ale hned jak to situace dovolí, začneme je postupně zařazovat.

I z toho důvodu jsme zatím připravili jenom akce do 8.července 2020 a náš kalendář budeme postupně doplňovat. Pokud bude situace příznivá a obě sousední země se otevřou, chtěli bychom plynule navázat našimi odsouhlasenými a naplánovanými turnaji dle původního kalendáře RSTM 2020 a to počínaje 13.červencem (dvojice Diamond, Schönborn).

Jak to bude do té doby vypadat ?

Připravili jsme pro vás následující turnaje

2/6/2020         Kořenec (turnaj již na ČGF otevřen)
8/6/2020         Kaskáda 
15/6/2020       Slavkov
29/6/2020       Telč
8/7/2020         Olomouc

 

Volný termín 22/6/2020 máme jako rezervu, pokud by to půjde, zařadíme zde nějaký zahraniční turnaj. Stejně tak budeme chtít využít malé volné mezery v našem kalendáři a zařadit oblíbené turnaje, o které jsme zatím přišli – Haugschlag, Mnich, Poysdorf, Hrubá Borša apod.

Nevíme kolik vás bude jezdit a máme určité ekonomické limity hlavně u zahraničních turnajů, které jsou spojeny s vysokými základními poplatky a při malé účasti jsou ztrátové.

Zachováme naše vložené soutěže, longest a nearest, zvlášť pro muže i ženy, ale budeme hrát jen o čest a vítěze zatím nebudeme odměňovat lahvemi vína.

Výsledky prvních turnajů budeme uvádět jen na ČGF (senioři a mastersenioři brutto a stableford netto) a nebudeme je zatím zpracovávat našim softwarem, z důvodů nezbytných softwarových a jiných úprav, což by bylo velmi pracné, pokud není potvrzen celoroční kalendář RSTM.

Pokud bude situace příznivá a zahraničí se otevře, uděláme úpravy SW následně a výsledky RSTM zpětně za několik měsíců dopočítáme.

Většina resortů nám letos výrazně zvýšila náklady na oběd, který vám chceme v rámci startovného skoro všude dopřát. Startovné zvyšovat zatím nechceme.

Neradi bychom z důvodů malé účasti, některé, hlavně zahraniční turnaje, rušili. Může se ale stát, pokud zde bude malý počet přihlášených, že je z ekonomických důvodů nebudeme  pořádat přes ČGF. Ušetříme náklady a výsledky dopočítáme ručně ala MGS. Takový turnaj ale potom nebudeme započítávat do celkových výsledků RSTM (výsledky nebudou kompatibilní). Myslíme si ale, že to nejdůležitější pro většinu hráčů je zahrát si dané hřiště za co nejlepších podmínek.
V dubnu a květnu jsme nemohli hrát, takže turnajů bude letos asi o něco méně, ale do celkových výsledků budeme chtít počítat pořád 9 nejlepších výsledků.

Takže máme tady sice pár otazníků a nejasností, ale můžeme začít hrát. Pokud budete jezdit v podobných počtech jako loni, máme šanci celou soutěž RSTM 2020 včetně finálového kola zorganizovat za podobných podmínek jako v letech minulých.

Těšíme se na vás

Milan Bučík, za organizátory RSTM, 17.květen 2020

 

 

Co je RSTM?  |  Jak se přihlásit a dostávat informace?  |  Jak vložit inzerát?  |  Co hrajeme příští týden?  |  Jak si stáhnout fotku?  |  Kalendář turnajů RSTM  |  Výsledky a kalendář akcí

E-mail info@rstm.cz

© 2022 Region Senior Tour Morava | WebStep s.r.o.
úprava hráče