RSTM na hřišti Sokrates v Kořenci

89 zapsaných, 79 započtených, 75 prošlo. Tak by nějak šlo charakterizovat řečí vysokoškoláků účast hráčů (rozuměj i hráček) na turnaji v Kořenci (nebo na Kořenci?). Rozhodně chvályhodné, vzhledem k meteorologickým předpovědím, ale i realitě. Ráno sice pošmourné, ale pak krásně a pak, …..říci, že sprchlo je slabý výraz, ale tornádo to také nebylo. Tož snad „průtrž“. Ano, to bude ten správný výraz: prostě naráz se vylilo za prudkého větru dost vody, ale za půl hodiny už zase svítilo slunce. Cca 10 % lidí nepřišlo ke zkoušce, ale z těch, co přišli, 95 % jich to udělalo. Sice jsme zmokli, ale maminka (ergo ředitel turnaje) nás chválí. Dobrýýýý! A někteří byli na jedničku! Gratulujeme. Pravda, někteří prošli jen tak tak. To je golf! V kostce: turnaj se povedl nad očekávání dobře.

 

Pánbůh zaplať, že na Kořenci (dost často) prší. Dobře víme, že vyprahlé férveje tam nejsou to pravé ořechové. Tentokrát bylo hřiště v dobré kondici. Zelené ferveje, husté rafy, dost vody i autů: co více si přát? Někteří neztratili ani jeden balon, někteří jich ztratili vícero a někteří jiní je zase našli. To je také v pořádku. Vždyť na světě musí být trochu rovnováha……není nad to, když je v přírodě (a také v obchodě a účetnictví a leckde jinde) dobrý koloběh.

 

Blahopřejeme vítězům vložených soutěží!

LONGEST – Lenka Hošková a Stanislav Kudláč

NEAREST – Lenka Hošková (180 cm) a Josef Janík (39 cm).

Je to hezké, když někdo umí hrát nejdál i nejblíž (tj.Lenka Hošková), anebo využije nejbližší vzdálenost a zavěsí Birdie (což jsme si zkontrolovali jak u Lenky H., tak u Josefa J.).

 

Recepce fungovala zasvěceně a laskavě – nezaznamenali jsme žádné stížnosti. Jídlo si dal, kdo chtěl, a extra zaplatil. Tento model se zdá býti v dané době jako vyhovující.

 

Přeji Vám v dalších turnajích dobrou mušku, bezbolestné údery, skvělé počasí, pozitivní mysl a pochvalu ředitele turnaje, tak jako je ta moje dnešní!

 

Jan Svoboda

Ředitel turnaje

 

Co je RSTM?  |  Jak se přihlásit a dostávat informace?  |  Jak vložit inzerát?  |  Co hrajeme příští týden?  |  Jak si stáhnout fotku?  |  Kalendář turnajů RSTM  |  Výsledky a kalendář akcí

E-mail info@rstm.cz

© 2024 Region Senior Tour Morava | WebStep s.r.o.
úprava hráče