Pozvánka Tále a Veĺká Lomnica – RSTM Travel

RSTM Travel 2018

 

Grey Bear Tále a Black Stork Veĺká Lomnica

 

Termín:               29. – 31. července 2018

Organizátor:      Milan Bučík, kontakt  bucik@rstm.cz

 

 

Zveme vás k návštěvě překrásných  Tater a golfové hře na nejlepších slovenských hřištích.

Někteří z vás jezdí možná do těchto končin pravidelně a jiní tam třeba mnoho let nebyli. Ti druzí by se hodně divili, co všechno se tam za poslední roky změnilo. Grey Bear Tále si dlouhodobě pořád drží primát nejlepšího slovenského golfového hřiště. Hotel Stupka  (stejný majitel jako u golfového areálu) sousedí s hřištěm a nabízí excelentní golfový balíček – za hru a noc v tomto příjemném hotelu s  vnitřním bazénem chce pouze 76 EUR. Vždyť jen fee na tomto hřišti stojí  85 EUR a o víkendu ještě o 20 EUR více. Necelou hodinu jízdu autem odsud ve Veĺké Lomnici  najdete 27 jamek resortu Black Stork s krásným čtyřhvězdičkovým hotelem International.  Ze všech jamek se nabízí nádherné výhledy na Lomnický štít. Hotel je velmi příjemný s krásnou vnější terasou,  má dobré  wellness a výbornou kuchyni.

Zájemci si mohou objednat (samostatně v každém hotelu) pobyt na tři dny a dvě noci s turnajem dle programu, případně si svůj výlet individuálně za obdobných podmínek prodloužit po dohodě s hotelem.

Nejlepší cesta z jižní a střední Moravy je odbočit z bratislavské dálnice (směr Bratislava – Trenčín) na Nitru a nádherná nová dálnice vás dovede až do Banské Bystrice, zbývajících asi 40 km do Tálů už lehce dojedete.

 

Program:

 

Cena a ostatní podmínky:

 

 

Akce je organizována dle podmínek RSTM Travel (viz náš web).

Zároveň si pobyt musíte sami objednat a následně zaplatit (přímo) s daným hotelem – viz výše uvedené Kontakty.

Máme zde předběžnou rezervaci asi 20 míst, kterou musíme potvrdit do konce května, jinak propadne  !!

Předběžnou objednávku posílejte na organizátora akce Milana Bučíka (bucik@rstm.cz) , co nejdříve a nejpozději do 31.května 2018. Podle počtu zájemců budete dále informováni .

 

 

Co je RSTM?  |  Jak se přihlásit a dostávat informace?  |  Jak vložit inzerát?  |  Co hrajeme příští týden?  |  Jak si stáhnout fotku?  |  Kalendář turnajů RSTM  |  Výsledky a kalendář akcí

E-mail info@rstm.cz

© 2023 Region Senior Tour Morava | WebStep s.r.o.
úprava hráče