Pozvánka na Weitru a Ottenstein

Vážení přátelé,

 

sezóna turnajů RSTM se blíží ke konci. Je před námi ještě několik špičkových turnajů, mezi nimi vyniká poslední dvoudeňák – Weitra a Ottenstein. V Ottensteinu už jsme párkrát hráli, Weitru jsme navštívili loni poprvé. Oba turnaje jsou přitažlivé nejen díky hřištím, údajně jsou obě v úžasném stavu ale i díky vynikající kuchyni v obou klubech.

Z Weitry mi utkvělo několik zážitků: zajímavé hřiště, lesy, louky, velice klidné prostředí, pěkný kvalitní golf, a možná největší zážitek oběd – polévka, hlavní jídlo a moučník, to jinde nebývá.

Protože je to od nás relativně daleko, většina z nás asi bude spát dvakrát, od neděle do úterka. Vzdálenost mezi hřišti je 45 km/40 minut.

Noclehy: Dá se přespat v novém hotelu přímo na hřišti: Z loňských osmi pokojů se letos stalo pokojů víc, celkově mají 30 lůžek. Těším se na opakování večerní párty s koštem vín, jaká byla třeba v Adamstalu (letos rovnou dvě, v neděli a pondělí). Vína s sebou! Cena noclehu se snídaní je 59 – 70 euro/os. (3 kategorie pokojů)  – to je celoroční seniorská sleva 12% pro české seniory. Příplatek za jednolůžkový pokoj je 20 euro/noc. Je to tam velice pěkné. Objednávky na gcweitra@golf.at  a mě do kopie, děkuju.  Mrkněte se na hřiště: www.hausschachen.at.

A ubytovaní mají poloviční green fee na hru – místo našich 46 budou platit 32,50!

Kdo se nevejde nebo zvolí jiné ubytování, blíž ke druhému hřišti, tak velmi podobná nabídka, taky se skvělou kuchyní, je v hotelu Ottenstein. Výhodou je, že je to jen 5 km od hřiště, které hrajene v úterý. Tam dělají třeba obří meruňkové knedlíky (tak velké, že jeden z nás, který si jako moučník objednal tři, musel jeden knedlík prodávat ve dražbě…. ) www.hotelottenstein.at. Objednávky na og@hotelottenstein.at .
Dvoulůžkový pokoj se snídaní 109, sólo pokoj 64 euro.

Hřiště v Ottensteinu je takové – nazval bych to milé. Kdo nebyl, nedokáže si představit. Lesy, potok, nějaké to jezírko, perfektní stav, stejně jako ve Weitře. Ale i po samotné hře v Ottensteinu se můžeme těšit na oběd v klubové restauraci, která bývá často vyhlašována nejlepší golfovou restaurací Rakouska. Mrkněte se na hřiště: www.golfclub-ottenstein.at.

Ivo Doušek

Co je RSTM?  |  Jak se přihlásit a dostávat informace?  |  Jak vložit inzerát?  |  Co hrajeme příští týden?  |  Jak si stáhnout fotku?  |  Kalendář turnajů RSTM  |  Výsledky a kalendář akcí

E-mail info@rstm.cz

© 2024 Region Senior Tour Morava | WebStep s.r.o.
úprava hráče