Pozvánka Bad Griesbach – RSTM Travel

RSTM Travel 2018

 

Bad Griesbach

 

Termín:               19.-21. června  2018

Organizátor:      Ivo Doušek, dousek@rstm.cz

 

 

Zájezd do největšího německého resortu QUELLNESS GOLF Bad Griesbach s golf unlimited!

Termín akce: 19. – 21. června – 2 noci, 2 – 3 hry, úterý – čtvrtek, případně o den déle

Bad Griesbach je nejen největší resort v Německu, ale zároveň v celé Evropě. Pět osmnáctek, pět dalších menších hřišt, celkem 129 jamek. B.G. leží kousek od Passau, 420 km/4:10 hod od Brna přes Rakousko, případně 410 km, ale časově o půlhodinu delší přes Č. Budějovice bez nutnosti kupovat rakouskou známku.

Ubytování: přímo v resortu je více možností: 4 penziony, 3 hotely. Námi navrhovaná varianta: penzion Brunnwies na stejnojmenném hřišti je nejlevnější, druhá možnost je hotel Ludwig****, třetí hotel Maximilian*****. Cenově se od sebe příliš neliší… protože jsme objevili cenově příznivé balíčky „midweek“, platné v pracovních dnech.

Popis resortu dostala většina z vás jako přílohu časopisu Golf č.3, resort si můžete prohlédnout na www.quellness-golf.com.

Proč Quellness: Quelle znamená pramen. Bad Griesbach je lázeňské městečko s termálními prameny, které berou vodu z hloubky 1522 metrů. V hotelech jsou lázeňské procedury přístupné hostům, z penzionů je potřeba se k nim do lázní vypravit.

Balíček, který jsme vybrali: odjezd v úterý, příjezd, ubytování, golf, druhá noc, druhý golf, odjezd. Noclehy se snídaní. Ti zdatnější si mohou za pouhých 33 euro připlatit ještě 18 jamek v Uttlau v den příjezdu se startem od 14:30 (běžná cena 74 euro)!

Kdo by si chtěl pobyt prodloužit, může mít balíček 3 noci a 3 hry za 393 euro, ten je v rámci akce 4=3 prodloužen o čtvrtou bezplatnou noc, takže se zde za tu cenu dá hrát 4 dny – začít odpolední hrou v den příjezdu a pak další tři plné dny golfu. Přitom ceny hřišť se pohybují od 74 do 95 euro.

Ceny „našeho“ balíčku:

penzion Brunnwies 254 euro/os nebo penzion Uttlau 262 euro, hotel Das Ludwig 294 euro, Maximilian 314 euro. Vždy dva dny golfu Můžeme si vybrat libovolná hřiště, až dvě osmnáctky na den (bugina to řeší). Dvě z nich – Mercedes a Beckenbauer – jsou „ostrá“ hřiště pro největší turnaje, v rovině, další tři vedou poetickou krajinou s kopečky, lesíky a poli. Výběr provedeme později, dle zájmu.

V plánu je uspořádat si zde turnaj, který ale nemá s RSTM soutěží nic společného. Ale není to povinné, dá se samozřejmě zúčastnit se akce a turnaje nehrát.

Více se o resortu dočtete na našem webu a to ZDE.

 

Přihlašovat se můžete co nejdříve a nejpozději do 31.května 2018 u organizátora akce

Ivo Doušek, dousek@rstm.cz

 

 

Co je RSTM?  |  Jak se přihlásit a dostávat informace?  |  Jak vložit inzerát?  |  Co hrajeme příští týden?  |  Jak si stáhnout fotku?  |  Kalendář turnajů RSTM  |  Výsledky a kalendář akcí

E-mail info@rstm.cz

© 2021 Region Senior Tour Morava | WebStep s.r.o.
úprava hráče