Posezónní Kořenec a Poysdorf

Výsledky neoficiálního turnaje RSTM 11.10.2022 Kořenec a nabídka dalšího turnaje v Poysdorfu za HCP cenu!

Ahoj vážení,

Včera v úterý si 17 z nás zahrálo neoficiální RSTM turnaj. Neoficiální proto, že už se nepočítal do ročníku 2022. Krásné počasí, průměrné výkony, příroda hrající všemi barvami, pohodové flajty. Hřiště úžasně porostlé muchomůrkami, naštěstí mimo hru. Co víc si přát?
Podle starých zvyků donesli téměř všichi účastníci cenu, a protože tři hráči se nezdrželi na vyhlášení výsledků, vyšly ceny akorát. Vybíralo se postupně od nejlepšího hráče. Díky resortu, který nám zachoval naši RSTM cenu!

Tento text a spoustu fotografií z turnaje si můžete prohlédnout na Facebooku RSTM Golf. Pokud Facebook nemáte, snadno se na facebookovou stránku RSTM Golf dostanete takto: dejte si do prohlížeče https://www.facebook.com/groups/670826401137390 . A směle se přihlaste do skupiny, prohlížejte a dávejte tam taká svoje fotky a zážitky! Z větších výletů, ale klidně i z domovského hřiště…

Další turnaje:
Podařilo se dohodnout s Poysdorfem, že si můžeme zahrát podobný pohodový turnaj příští pátek 21.10. V pátek mívají HCP cenu, o hru je odpovídající zvýšený zájem, původně nás jako turnaj nechtěli, ale nakonec svolili a dali nám pět flajtů od 10 hodin.
Podmínky znáte: platíte tolik, jaký je váš aktuální HCP. Minimum 15 euro. J potřeba vytvořit startovku (vytvořím), do ní uvést HCP, startovka pro ně bude postačující doklad (napřed chtěli klubovou kartu, ale tam jsou staré HCP ze zimy).
Pozor, je jen dvacet míst! Příihlášky posílejte na adresu idousek@volny.cz co nejdřív. Kdyby se náhodou stalo, že bude zájemců víc, zkusím vyjednat ještě další tee time. Zarezervoval jsem tři buginy, kdo potřebuje, nahlaste u mě.
A rýsuje se i další výprava – v prvních dnech listopadu do Bernolákova! Překonejte psychické zábrany, nevěřte pověstem, které šíří zelména ti, co tam nikdy nebyli, Bernolákovo je veliké dobrodružství! Já už tam hrál 5x a vždy velké zážitky. Senioři tam hrají z modrých. Směřujeme to na úterý, to je tam možno využít vouchery 2=1. (plán je 3.11.)
Výsledky = rány po odpočtu 2/3 HCP
Muži
1 Luboš Kucián 80
2 Laďa Tuček 81
3. Ivo Doušek 84
4. Luboš Kvapil 86
5. – 6. Zdeněk Jánošík 87
5. – 6. Petr Mareček 87
7. Ivo Karásek 91
8. Mirek Kobza 95
9. Milan Kazík 97
10. Luděk Hanák 101
11. Mirek Čížek 102
12. Ladislav Jančík 111

Ženy
1.Jarka Jánošíková 87
2. Magda Kuciánová 93
3. Elena Machátová 94
4. Zdena Hanáková 96
5. Alena Nespěchalová 102

Ivo Doušek

Co je RSTM?  |  Jak se přihlásit a dostávat informace?  |  Jak vložit inzerát?  |  Co hrajeme příští týden?  |  Jak si stáhnout fotku?  |  Kalendář turnajů RSTM  |  Výsledky a kalendář akcí

E-mail info@rstm.cz

© 2023 Region Senior Tour Morava | WebStep s.r.o.
úprava hráče