Odehráno 10.kolo – paralelně Svratka a Jezera

Desátý turnaj serie RSTM ve Svratce proběhl za nepříznivého deštivého počasí za účasti dvaceti hráčů a hráček. Na výborně připraveném hřišti a při veškeré péči, kterou účastníkům věnoval pořádající rezort však musel být turnaj předčasně ukončen po odehrání devíti jamek za vytrvalého zesilujícího deště, který časem způsobil nehratelnost hřiště mimo jiné z důvodu zamokření jamkovišť nevsakujícími loužemi vody. I přes tuto nepříjemnou okolnost a ztížené podmínky pro hru dokázala cca čtvrtina hráčů a hráček dosáhnout výsledku, kterým by zlepšili svůj stávající HCP. Manažer hřiště p. Ing. Kunc navíc všem účastníkům vzkazuje, že tomu kdo se zúčastní i dalšího turnaje RSTM ve Svratce v termínu 15. srpna 2016, bude mu v náhradu za nutnost předčasného ukončení turnaje umožněna hra za poloviční cenu fee. I bez této příznivé zprávy, odjížděli všichni účastníci ze Svratky v dobré náladě, ke které nepochybně přispělo i tradičně kvalitní obědové menu, zajištěné v místní restauraci.

V podobných povětrnostních podmínkách se hrál i paralalení turnaj na Jezerech v Ostrožské Nové Vsi. Účast nevzdalo nakonec 23 mužů a 6 žen. V druhém devítkovém kole se počasí trochu umoudřilo, takže nebyl problém odehrát celý turnaj. Manažerka klubu Renata Prchlíková zajistila kromě podpory dobré hrací nálady všech účastníků i dobrý oběd, takže nakonec všichni odjížděli spokojeni.

Za účast na obou turnajich i v těchto nepříznivých povětrnostních podmínkách všem děkuje za organizační výbor RSTM
Evžen Polenka a Radek Kubák

Co je RSTM?  |  Jak se přihlásit a dostávat informace?  |  Jak vložit inzerát?  |  Co hrajeme příští týden?  |  Jak si stáhnout fotku?  |  Kalendář turnajů RSTM  |  Výsledky a kalendář akcí

E-mail info@rstm.cz

© 2024 Region Senior Tour Morava | WebStep s.r.o.
úprava hráče