Mistrovství Moravy a Slezska seniorů 2016

Tato tradiční dvoukolová soutěž se kvůli nedostatku termínů a po dohodě regionů hrála v letošním roce odlišným způsobem. Počítaly se výsledky dvou vybraných turnajů . První kolo bylo 2.května v Šilheřovicích (Slezská tour) a druhé finálové kolo se uskutečnilo v pondělí 30.května 2016 v Brně na Kaskádě jako součást RST Morava.

Po prvním kole byl největším favoritem na vítězství Petr Pražák (GC Lipiny) , který zahrál v Šilheřovicích skvělých 75 ran a vedl před Markem Gaikem (GC Ostrava) se 79 ranami.

Po krásném parkovém hřišti v Šilheřovicích se finálové kolo hrálo na tradičně skvěle připraveném hřišti na Kaskádě (kombinace železná – kamenná) ,které hráče dokonale prověřilo.

V Brně se nejvíce dařilo Luboši Kucianovi, který zahrál na těžkém hřišti vynikajících 79 ran. Petrovi Pražákovi dosažených 94 ran nakonec stačilo na třetí místo. Mistrem Moravy se tak po zásluze a po nejvyrovnanějším výkonech po oba dny stal Marek Gaik (GC Ostrava) , který porazil o jedinou ránu Luboše Kuciana (GC Austerlitz).

Výsledky Mistrovství Moravy seniorů 2016

Senioři

1. Marek Gaik GC Ostrava 164 ran
2. Lubomír Kucian GC Austerlitz 165 ran
3. Petr Pražák GC Lipiny 169 ran

Seniorky

1. Kateřina Adamčíková GC Čeladná 192 ran
2. Dobešová Petra Beskydský GC 195 ran
3. Jana Hůrková GC Austerlitz 197 ran

Mastersenioři (65+)

1. Josef Janík GC Ostrava 175 ran

Masterseniorky (65+)

1. Alena Janíková GC Ostrava 211 ran

Podrobnější výsledky naleznete zde.

V Brně 30.května 2016

Milan Bučík a Jirka Seiler

Co je RSTM?  |  Jak se přihlásit a dostávat informace?  |  Jak vložit inzerát?  |  Co hrajeme příští týden?  |  Jak si stáhnout fotku?  |  Kalendář turnajů RSTM  |  Výsledky a kalendář akcí

E-mail info@rstm.cz

© 2022 Region Senior Tour Morava | WebStep s.r.o.
úprava hráče