Komentář Penati 11-9-2017

 

 

 

 

Někdo z účastníků nám, jistě neúmyslně, zaplatil místo dvou pětieurovek dvěma chorvatskými desetikunami, vypadají z jedné strany podobně. Zajímavý vtip… budeme se těšit, že si na dalším turnaji – nejlépe na Kaskádě – přijde pro své kuny zpět, a donese správných 10 euro – jedno euro už dostal zpátky od nepozorného výběrčího…

 

Byl neobyčejně velký počet absencí, z velké části omluvených, ale až ve chvíli, kdy se už nedalo pohnout se zveřejněnou startovkou, takže v ní vznikaly díry, které se nám dařilo zaplňovat jen zčásti, takže ve dvou případech šli dokonce jen dva hráči. Pohyb flajtů na hřišti byl standardní, ale asi v polovině startovního pole se vytvořily dvě mezery, z toho vyplynulo, že druhá půlka startujících často čekala, což bylo obzvlášť v dešti stresující. Ovšem je těžké sestavit flajty tak, aby k tomu nedocházelo, snad jen že budeme u pomalejších hráčů nechávat čtvrté místo ve flajtu prázdné.

Na druhé jamce byl longest, oddělený.  V ženách byla napřed dlouho na tabuli Jana Hůrková, pak ji předstihla Bobina Žůrková. Ta byla dokonce ještě dál než tabulka mužského longestu, omluvou pro tento fakt je jen, že dámské odpaliště je o notný kus před mužským, ale i tak… no, ona má HCP 9… Mezi muži se jméno Romana Baláže (1. flajt) nestačilo ani ohřát, předstihl ho ve třetím flajtu hrající Ladislav Novotný; toho to tak povzbudilo, že pak rozdílem třídy vyhrál soutěž na rány. Délky ran nebyly nijak závratné (Žůrková 158 metrů, Novotný 206 metrů), to ale bylo tím, že se hrálo do velikého kopce.

Nearest jsme dali na vzrušující osmou jamku přes vodu, ke vzrušení ještě dopomohl personál hřiště, který navrtal velice obtížně, a navíc přes naše výslovné přání mít dva oddělení nearesty umístil jen jednu tabulku. Na ní se objevilo jméno Katky Adamčíkové (11 metrů), předstihl ji Honza Neštický (4 metry), ale nejlíp trefil Michal Máčel – 181 cm.

 

Gratulujeme, vítězům byly předány patřičné tekuté odměny (Bobino, tvá láhev je u Redků!).

Ivo Doušek, ředitel turnaje

 

Co je RSTM?  |  Jak se přihlásit a dostávat informace?  |  Jak vložit inzerát?  |  Co hrajeme příští týden?  |  Jak si stáhnout fotku?  |  Kalendář turnajů RSTM  |  Výsledky a kalendář akcí

E-mail info@rstm.cz

© 2023 Region Senior Tour Morava | WebStep s.r.o.
úprava hráče