Ještě pár slov k dubnovému turnaji v Beleku

Začátkem dubna se silná výprava složená z účastníků naší RSTM vypravila na týdenní „rozehrání“ do Beleku. Bylo nás celkem 46, bydleli jsme v hotelu Titanic a hráli 2x Titanic, 2x Sultan, 1x Pasha a kdo chtěl, ještě jednou Nobilis. Na Nobilisu byl z nás zatím málokdo a všichni ti, co dali přednost hře před volným dnem, si  hřiště velice chválili, je prý jiné než ostatní belecká hřiště.

Titanic je obrovský hotel se všemi výhodami i nevýhodami, které ta velikost přináší. Hřiště Titanic je po ruce, jezdá tam stálý buginový servis, a mají 27 jamek, to není špatné. Bohužel je z hotelu k moři 1,5 km: dá se to přežít, zvlášť když má voda v moři 18 a v hotelu jsou vyhřívané bazény, přesto se většina z nás k moři podívala, a to buď pěšky, nebo lodí: Titanic leží přímo u dost široké řeky a k moři po ní jezdí lodě – katamarany. Samo ústí řeky odvedli kousek bokem, takže její vody neovlivňují pláž hotelu. Na ní teprve začínal život, ale už tam polehávalo spousta lidí a s trochou dobré vůle se dalo i koupat.

Předposlední den jsme si zahráli turnaj na rány s 2/3 vyrovnáním. Jeho výsledky nejsou podstatné, ale pro úplnost:  první byla Elena Machátová, zahrála 83 ran po odečtu 2/3 HCP, za ní skončili s 84 redukovanými ranami Ladislav Trávníček a Roman Baláž, 4 – 5 byli Laďa Novotný a Miloš Schneider.

Příště zas… asi zase někam jinam, třeba do nového Suena nebo Gloria Verde. Ale mezitím nás čeká celá naše turnajová šňůra RSTM,  celé léto a pár dalších zájezdů, o kterých bude brzy řeč – přemýšlíme o zorganizování výletu do Tater, do Bad Griesbachu, uprostřed léta do rakouského údolí Ennstal… všude už se na nás těší a dávají to najevo nabídkami slev na ubytování a fíčka… není nad skupinové objednávky.

 

Ivo Doušek

Co je RSTM?  |  Jak se přihlásit a dostávat informace?  |  Jak vložit inzerát?  |  Co hrajeme příští týden?  |  Jak si stáhnout fotku?  |  Kalendář turnajů RSTM  |  Výsledky a kalendář akcí

E-mail info@rstm.cz

© 2024 Region Senior Tour Morava | WebStep s.r.o.
úprava hráče