Briefink z Kořence

Vážení, kdo dnes nebyl na Kořenci, prohloupil. Hrálo nás 83, počasí nemohlo být lepší a hřiště se taky vytáhlo! Greeny tak akorát, rafy sice trochu vyšší, takže moc neodpouštěly, ale podle výsledků koukám, že se v rafech nikdo moc nezdržoval.

Bylo zahráno několik výtečných výkonů. Podívejte se do výsledků. Na stejbl padly tři čtyřicítky – Zbyněk Baculák, Igor Erbes a Renata Novotná, a celkem 10 hráčů a hráček se dostalo nad 36 bodů. Paráda. A záhadným způsobem, jemuž rozumí jen nemnoho nejnadanějších jedinců, zlepšovalo ještě mnohem víc hráčů. Zlatý dřívější počítání HCP! (Ale ne, toto je spravedlivější, jen to často překvapí.)

Na rány byl nejlepší Zdeněk Vondrák  82 před Janem Sedláčkem 84, mezi ženami Jana Hůrková 85 před Evou Bučíkovou 86.

Všem gratuluju!

Byly i vložené soutěže. U pánů nejblíž jamce skončil Petr Šťastný – 2,61m, nejdál dopálil Jaroslav Valchář.

U žen se mi tabulky s výkony vůbec nelíbily. Považte: na Nearestu jsou dva zápisy: Bučíková 13,78 a pod ní Šošina 8,70. Šošina? Ještě horší je to u longestu: Hůrková je zapsaná první, ještě v pořádku, ale pak je tam Lenin a pod Leninem, čili nejdál, zase ta  Šošina. Dámy, možná vám to připadá vtipné, ale kolem těch cedulí jde celé startovní pole, skoro každej nakoukne a málokdo vytuší, kdo že se za těmi přezdívkami schovává. Přicházíte o minutu slávy!

Ta Šošina je možná Hanka Jadrníčková, Lenin fakt netuším – já určitě a možná i někteří další by se rádi z cedulky dozvěděli, kdo to byl tak skvělej. Příště si z toho nedělejte prču, aspoň ne tam, kde to má na starosti prudérní dědek a neznalec přezdívek Ivo.

Mějte se!

Ivo Doušek

Co je RSTM?  |  Jak se přihlásit a dostávat informace?  |  Jak vložit inzerát?  |  Co hrajeme příští týden?  |  Jak si stáhnout fotku?  |  Kalendář turnajů RSTM  |  Výsledky a kalendář akcí

E-mail info@rstm.cz

© 2024 Region Senior Tour Morava | WebStep s.r.o.
úprava hráče