Výsledky turnajů RSTM 2024
Výsledky turnajů RSTM 2024 budou zpracovávány od prvního turnaje letošního roku – začínáme v Poysdorfu 30.dubna 2024.
V roce 2024 proběhne už 18.ročník naší soutěže RSTM, jejíž premiéra byla již v roce 2007. Výsledky starších ročníků najdete v Archívu RSTM.
Kalendář akcí 2024 – bude aktualizován v 1Q/2024
Tento kalendář všech akcí slouží pro lepší orientaci a plánování vašich golfových cest. Tradičně počítáme s více než 100 akcemi – RSTM, Slezská Tour, ČSGA a pod. Pomocí filtru si můžete vybírat akce , které vás zajímají včetně termínů. Akce budeme postupně rozšiřovat o další zajímavé nabídky.
Vašemu rychlému rozhodování může přispět i nový odkaz Co hrajeme příští týden?
Aktuální kalendáře RSTM a ČSGA pro rok 2024 máte již zde
Kalendář RSTM 2024 ver B Kalendář ČSGA 2024
Datum | Hřiště | Název | Organizátor | Ředitel |
---|---|---|---|---|
22.10.2024 (úterý) | Pohár mistrů | ČSGA | ČSGA | |
21.10.2024 (pondělí) | Molitorov | texas scramble | ČSGA | ČSGA |
15.10.2024 (úterý) | Darovanský Dvůr | Pohár regionů | ČSGA | ČSGA |
14.10.2024 (pondělí) | Darovanský Dvůr | Pohár regionů | ČSGA | ČSGA |
7.10.2024 (pondělí) | Beroun | Grand Finále NST | ČSGA | ČSGA |
1.10.2024 (úterý) | Penati | 23.NST | ČSGA | ČSGA |
30.9.2024 (pondělí) | Penati | 22.NST | ČSGA | ČSGA |
30.9.2024 (pondělí) | Austerlitz finále | RSTM | RSTM | Svoboda Jan |
23.9.2024 (pondělí) | Karlštejn | 21.NST | ČSGA | ČSGA |
23.9.2024 (pondělí) | Šilheřovice | RST Slezsko | RST Slezsko | Seiler |
17.9.2024 (úterý) | Čeladná | MČR družstev na rány | ČSGA | ČSGA |
17.9.2024 (úterý) | Senica | RSTM | RSTM | Doušek |
16.9.2024 (pondělí) | Čeladná | MČR družstev na rány | ČSGA | ČSGA |
16.9.2024 (pondělí) | Senica | RSTM | RSTM | Doušek |
10.9.2024 (úterý) | Německo | Německo - ČR | ČSGA | ČSGA |
9.9.2024 (pondělí) | Německo | Německo - ČR | ČSGA | ČSGA |
9.9.2024 (pondělí) | Česká Lípa | 20.NST | ČSGA | ČSGA |
9.9.2024 (pondělí) | Kaskáda | RSTM | RSTM | Bučík |
8.9.2024 (neděle) | Německo | Německo - ČR | ČSGA | ČSGA |
4.9.2024 (středa) | Hluboká | ČR - Rakousko | ČSGA | ČSGA |
3.9.2024 (úterý) | Hluboká | ČR - Rakousko | ČSGA | ČSGA |
3.9.2024 (úterý) | Šilheřovice | RSTM | RSTM | Bučík |
2.9.2024 (pondělí) | Hluboká | 19.NST | ČSGA | ČSGA |
2.9.2024 (pondělí) | Čeladná | RSTM | RSTM | Bučík |
26.8.2024 (pondělí) | Vinoř | 18.NST | ČSGA | ČSGA |
26.8.2024 (pondělí) | Kořenec mimo RSTM | RSTM | RSTM | Doušek |
20.8.2024 (úterý) | Konopiště | MČR jednotlivců | ČSGA | ČSGA |
19.8.2024 (pondělí) | Konopiště | MČR jednotlivců | ČSGA | ČSGA |
19.8.2024 (pondělí) | Olomouc | RSTM | RSTM | Kubák |
15.8.2024 (čtvrtek) | Karlovy Vary | MM ČR ČGF | ČSGA | ČSGA |
14.8.2024 (středa) | Karlovy Vary | MM ČR ČGF | ČSGA | ČSGA |
13.8.2024 (úterý) | Karlovy Vary | MM ČR ČGF | ČSGA | ČSGA |
13.8.2024 (úterý) | Skalica | RSTM | RSTM | Bučík |
12.8.2024 (pondělí) | Poděbrady | 17.NST | ČSGA | ČSGA |
12.8.2024 (pondělí) | Ropice | RST Slezsko | RST Slezsko | Seiler |
6.8.2024 (úterý) | Enzesfeld | RSTM | RSTM | Doušek |
5.8.2024 (pondělí) | Ypsilonka | 16.NST | ČSGA | ČSGA |
5.8.2024 (pondělí) | Adamstal | RSTM | RSTM | Doušek |
2.8.2024 (pátek) | Island | ESGA Seniors Team | ČSGA | ČSGA |
1.8.2024 (čtvrtek) | Island | ESGA Seniors Team | ČSGA | ČSGA |
31.7.2024 (středa) | Island | ESGA Seniors Team | ČSGA | ČSGA |
30.7.2024 (úterý) | Cihelny | 15.NST | ČSGA | ČSGA |
30.7.2024 (úterý) | Island | ESGA Seniors Team | ČSGA | ČSGA |
29.7.2024 (pondělí) | Karlovy Vary | 14.NST | ČSGA | ČSGA |
29.7.2024 (pondělí) | Telč | RSTM | RSTM | Kubák |
22.7.2024 (pondělí) | Pyšely | 13.NST | ČSGA | ČSGA |
19.7.2024 (pátek) | Holandsko | Marisa Sgaravatti Trophy | ČSGA | ČSGA |
18.7.2024 (čtvrtek) | Holandsko | Marisa Sgaravatti Trophy | ČSGA | ČSGA |
18.7.2024 (čtvrtek) | The Oaks | RSTM | RSTM | Bučík |
17.7.2024 (středa) | Holandsko | Marisa Sgaravatti Trophy | ČSGA | ČSGA |
17.7.2024 (středa) | Konopiště Radecký | RSTM | RSTM | Bučík |
16.7.2024 (úterý) | Holandsko | Marisa Sgaravatti Trophy | ČSGA | ČSGA |
15.7.2024 (pondělí) | Čertovo Břemeno | 12.NST | ČSGA | ČSGA |
15.7.2024 (pondělí) | Holandsko | Marisa Sgaravatti Trophy | ČSGA | ČSGA |
9.7.2024 (úterý) | Mnich | 11.NST | ČSGA | ČSGA |
9.7.2024 (úterý) | Čeladná | Mistrovství Moravy | Mistrovství Moravy | Seiler,Bučík |
8.7.2024 (pondělí) | Telč | 10.NST | ČSGA | ČSGA |
8.7.2024 (pondělí) | Čeladná | Mistrovství Moravy | Mistrovství Moravy | Seiler,Bučík |
4.7.2024 (čtvrtek) | Polsko | ESGA Super a Master Team | ČSGA | ČSGA |
3.7.2024 (středa) | Polsko | ESGA Super a Master Team | ČSGA | ČSGA |
2.7.2024 (úterý) | Polsko | ESGA Super a Master Team | ČSGA | ČSGA |
1.7.2024 (pondělí) | Beřovice | 9.NST | ČSGA | ČSGA |
1.7.2024 (pondělí) | Polsko | ESGA Super a Master Team | ČSGA | ČSGA |
1.7.2024 (pondělí) | Olomouc | RSTM | RSTM | Kubák |
25.6.2024 (úterý) | Báč | RSTM | RSTM | Doušek |
24.6.2024 (pondělí) | Mstětice | 8.NST | ČSGA | ČSGA |
24.6.2024 (pondělí) | Hrubá Borša | RSTM | RSTM | Doušek |
19.6.2024 (středa) | Austerlitz | MČR družstev na jamky | ČSGA | ČSGA |
19.6.2024 (středa) | Kravaře | RST Slezsko | RST Slezsko | Seiler |
18.6.2024 (úterý) | Austerlitz | MČR družstev na jamky | ČSGA | ČSGA |
18.6.2024 (úterý) | Jezera | RSTM | RSTM | Kubák |
17.6.2024 (pondělí) | Austerlitz | MČR družstev na jamky | ČSGA | ČSGA |
17.6.2024 (pondělí) | Svratka | RSTM | RSTM | Svoboda Jan |
11.6.2024 (úterý) | Beroun | nominační všechny kategorie | ČSGA | ČSGA |
11.6.2024 (úterý) | Mnich | RSTM | RSTM | Doušek |
10.6.2024 (pondělí) | Beroun | nominační všechny kategorie | ČSGA | ČSGA |
10.6.2024 (pondělí) | Haugschlag | RSTM | RSTM | Doušek |
4.6.2024 (úterý) | Kořenec | RSTM | RSTM | Doušek |
3.6.2024 (pondělí) | Kutná Hora | nominační všechny kategorie | ČSGA | ČSGA |
3.6.2024 (pondělí) | Rožnov | RST Slezsko | RST Slezsko | Seiler |
30.5.2024 (čtvrtek) | Maďarsko | Monarchy Trophy | ČSGA | ČSGA |
29.5.2024 (středa) | Maďarsko | Monarchy Trophy | ČSGA | ČSGA |
28.5.2024 (úterý) | Maďarsko | Monarchy Trophy | ČSGA | ČSGA |
28.5.2024 (úterý) | Diamond | RSTM | RSTM | Doušek |
27.5.2024 (pondělí) | Maďarsko | Monarchy Trophy | ČSGA | ČSGA |
27.5.2024 (pondělí) | Slapy | 7.NST | ČSGA | ČSGA |
27.5.2024 (pondělí) | Schönborn | RSTM | RSTM | Doušek |
22.5.2024 (středa) | Kořenec | 6.NST | ČSGA | ČSGA |
21.5.2024 (úterý) | Kaskáda | nominační všechny kategorie | ČSGA | ČSGA |
20.5.2024 (pondělí) | Kaskáda | nominační všechny kategorie | ČSGA | ČSGA |
13.5.2024 (pondělí) | Zbraslav | nominační všechny kategorie | ČSGA | ČSGA |
13.5.2024 (pondělí) | Kaskáda | RSTM | RSTM | Bučík |
7.5.2024 (úterý) | Bohdaneč | kvalifikace družstev | ČSGA | ČSGA |
7.5.2024 (úterý) | Bohdaneč | 5.NST | ČSGA | ČSGA |
6.5.2024 (pondělí) | Bohdaneč | kvalifikace družstev | ČSGA | ČSGA |
6.5.2024 (pondělí) | Bohdaneč | 4.NST | ČSGA | ČSGA |
6.5.2024 (pondělí) | Austerlitz | RSTM | RSTM | Svoboda Jan |
30.4.2024 (úterý) | Poysdorf | RSTM | RSTM | Doušek |
29.4.2024 (pondělí) | Černý Most | 3.NST | ČSGA | ČSGA |
29.4.2024 (pondělí) | Šilheřovice | RST Slezsko | RST Slezsko | Seiler |
22.4.2024 (pondělí) | Mladá Boleslav | 2.NST | ČSGA | ČSGA |