Publikace Golf v Rakousku

Vážení golfoví přátelé , hráči RSTM !

Blíží se doba dovolených a dalšího golfového cestování a proto jsme pro vás připravili zajímavou publikaci – Golf v Rakousku.

Příručka je určena všem, kdo mají cestovatelské touhy a nehrají jen na svém domovském hřišti. Rakouská krajina je jiná, hory s bílými vrcholky, velká teplá jezera, jiné zážitky. Servis a kvalita hřišť na úrovni, přitom ceny nijak výrazně nepřevyšují ty naše. Mnozí čeští hráči sem jezdí pravidelně. Letos je navíc výrazný trend trávit golfovou dovolenou v blízkých destinacích, případně si ji rozdělit na několik kratších kusů – k tomu se Rakousko hodí téměř ideálně.

V publikaci najdete nejen přehled všech důležitějších hřišť, ale i spoustu informací navíc: některé z nich Vám „jen“ poodkryjí místa, kde jste ještě nebyli, ale jsou zde i informace o partnerských hřištích časopisu GOLF, kde je možno uplatnit vouchery 1=2. Letos k nim přibylo celé údolí řeky Mur – Murtal se čtyřmi hřišti, kde platí vouchery bez omezení po všechny dny týdne! Podobných nabídek je v knížečce víc. A poprvé je zde i nabídka největšího německého resortu Bad Griesbach.

Publikace je určitou selekcí – inzerují v ní ti, kdo mají hlubší zájem o české hráče, ať už jsou to hřiště nebo golfové hotely. Ty vesměs nabízejí golfové balíčky a jsou otevřeny i vyjednávání o individuálních slevách pro skupinky. Tito partneři vynikají z masy rakouských hřišť, hotelů a penzionů, pro české hráče nepřehledné: s převážnou většinou těch, koho průvodce doporučuje, má časopis GOLF hlubší, partnerské vazby. Těch také využívají organizátoři RSTM při organizování turnajů v Rakousku. Příručku a informace v ní obsažené klidně šiřte dál, mezi své kamarády golfisty: čím víc nás tam přijede, tím lepší podmínky tam budeme nacházet.

Je škoda jezdit jen na místa už poznaná – krásně je i jinde. Proto se tato publikace snaží rozšířit našim golfistům obzory, nabídnout informace, které pomohou při výběru nových cílů, při nových golfových výbojích. A ubytovací možnosti zde uvedené fungují stejně i v zimě – kouzelné slovíčko „jsme čeští golfisté“ pootevírá leckteré dveře.

Pro ty, kdo nejsou abonenty časopisu GOLF a nenajdou publikaci ve svém klubu, je zde možnost prolistovat si tento golfový katalog ZDE .

Ivo Doušek, autor publikace

Co je RSTM?  |  Jak se přihlásit a dostávat informace?  |  Jak vložit inzerát?  |  Co hrajeme příští týden?  |  Jak si stáhnout fotku?  |  Kalendář turnajů RSTM  |  Výsledky a kalendář akcí

E-mail info@rstm.cz

© 2020 Region Senior Tour Morava | WebStep s.r.o.
úprava hráče